27.05.2024 - Adıyaman

KÂHTA’DA AŞI TOPLANTILARI YAPILDI

KÂHTA’DA AŞI TOPLANTILARI YAPILDI
REKLAM ALANI

Korona virüsle mücadele kapsamında ilçemizde yoğun katılımlı aşı toplantıları yapıldı.   Kaymakam Sayın Selami Korkutata başkanlığında Kâhta Kültür Merkezinde yapılan ilk toplantıya Adıyaman İl Sağlık Müdürü Erdoğan Öz, Adıyaman İl Müftüsü Mehmet Taşçı, Kâhta İlçe Müftüsü Rıfat Çevik ve din görevlileri katıldı.  

Kaymakam Sayın Selami Korkutata din görevlilerine hitaben yaptığı konuşmada; “Korona virüsle en etkin mücadelenin aşı olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu nedenle toplumda aşılama farkındalığının oluşması noktasında din görevlilerimize büyük sorumluluklar düşüyor. Devlet olarak sizlerden beklentimiz toplum bağışıklığının kısa sürede oluşabilmesi için vatandaşlarımıza aşı konusunda tavsiyelerde bulunmanızdır” şeklinde konuştu.  

Burada yapılan toplantının ardından Kaymakam Sayın Selami Korkutata, Kâhta Devlet Hastanesi’nde yapılan ikinci aşı toplantısına katıldı. Buradaki toplantıya Adıyaman Vali Yardımcısı Abdülhamit Karaca, İl Sağlık Müdürü Erdoğan Öz, çeşitli kurum amirleri, aile hekimleri ve muhtarlar katıldı.   Kaymakam Sayın Selami Korkutata, bu toplantıda da dinleyicilere aşının ve toplumsal bağışıklığın önemine binaen konuşma yaptı.   Kaymakam, yapılan aşı toplantılarının ardından tüm katılımcılara teşekkür etti.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ