27.05.2024 - Adıyaman

Adıyaman Ak Parti İlçe Başkan Adayları 2024

Adıyaman Ak Parti İlçe Başkan Adayları 2024
REKLAM ALANI

Cumhurbaşkanı Erdoğan Adıyaman’da Hem Konut Teslimatı Yaptı Hem de İlçe Belediye Başkan Adaylarını Açıkladı

Adıyaman, 08.02.2024

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Adıyaman’a gerçekleştirdiği ziyarette hem afetzedelere konut teslimatı yaptı hem de ilçe belediye başkan adaylarını açıkladı. Ziyaret kapsamında yapılan etkinlikte, afetzedeler için düzenlenen kura çekimiyle hak sahiplerine konutlarını teslim eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, aynı zamanda AK Parti’nin ilçe belediye başkan adaylarını da kamuoyuyla paylaştı.

Konut Teslimatı Kura Çekimiyle Gerçekleşti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Adıyaman’a gerçekleştirdiği ziyarette, geçmiş dönemde yaşanan afetler sonucunda mağdur olan vatandaşlara yönelik konut teslimatları gerçekleştirdi. Konutların hak sahipleri ise kura çekimiyle belirlendi. Yapılan çekilişle birlikte, afetzedeler hak sahibi oldukları konutları teslim alma fırsatı buldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, konut teslimatları sırasında yaptığı konuşmada, “Vatandaşlarımızın zor günlerinde yanlarında olmak, devletimizin en öncelikli görevlerinden biridir. Bugün burada gerçekleştirdiğimiz konut teslimatları ile afetzedelerimize bir nebze olsun umut olmayı amaçladık. Bu konutların yeni sahiplerine hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

İlçe Belediye Başkan Adayları Açıklandı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Adıyaman ziyareti sırasında ilçe belediye başkan adayları da açıklandı. AK Parti’nin ilçe belediye başkan adayları şu şekilde belirlendi:

  • Besni: Reşit ALKAN
  • Çelikhan: Mustafa BULUT
  • Gerger: Erkan AKSOY
  • Gölbaşı: Hakan TOYDAŞ
  • Kahta: Mehmet Can HALLAÇ
  • Samsat: Halil FIRAT
  • Sincik: Mehmet KORKUT
  • Tut: Ercan ÖNCEBE

Cumhurbaşkanı Erdoğan, adayların halka hizmet etme konusundaki kararlılıklarına vurgu yaparak, “Adaylarımız, ilçelerimizi daha yaşanabilir, daha güvenli kılacak projeleriyle halkımızın karşısına çıkacak. İnşallah, birlikte güzel işlere imza atacaklarına inanıyorum” şeklinde konuştu.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ