27.05.2024 - Adıyaman

Adıyaman Göksay Yapı Market

Adres
Atatürk Bulvarı Yeni Valilik Karşısı No:169/A, 02000 Merkez/Adıyaman
Faks
(0416) 214 78 13
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

GÖKSAY İNŞAAT NAKLİYAT GIDA TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 1999 yılından itibaren gelişen teknolojiyi takip ederek, , profesyonel teknik kadrosu ile sistemli bir şekilde ve zamanında hizmet vermeyi ilke haline getiren alt yapısı güçlü bir şirkettir. Yapılan işlerde garanti ve kaliteden ödün vermeden dünya standartlarını yakalamaya çalışan, tüm projeleriniz için yapı ve yapı malzemeleri konusunda tam destek alabileceğiniz  bölgenin kurumsal şirketi olmayı hedeflemektedir.

Müşteri ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlamak, en yeni malzeme ve mühendislik teknolojisini kullanmak, disiplinli ve titiz çalışmak, dayanıklılık, sürat ve kalite şirket kültürümüz arasında yer almaktadır.

Vizyonumuz: “Dünya standartlarında çağdaş projeler gerçekleştirerek ve standartların üstüne hizmet sunarak inşaat sektörünün global markalarından biri olmak”

Misyonumuz: “İnsanların ve çağın gereksinimlerine uygun olarak herkesin sağlıklı, mutlu, huzurlu ve güvende hissedecekleri doğa, kent ve yapı uyumunu konforla bütünleştiren, yaşam ve çalışma alanlarına pozitif katkı sağlayan çağdaş, “yaşayan – yaşatılan mekanlar ve güçlü yapılar” yaratmak için varız”

Adıyaman Göksay Yapı Market Adıyaman Göksay Yapı Market Adıyaman Göksay Yapı Market

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
REKLAM ALANI
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ